Новости Экономика рядинтернетпідручники

Через рік-півтора уряд обіцяє забезпечити українців інтернет-лекціями та електронними підручниками

base article image

 

Уряд планує запровадити програму відеолекцій в мережі Інтернет для учнів та студентів.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков під час зустрічі з генеральним директором корпорації «Майкрософт» Стівом Баллмером, передала прес-служба Кабміну.

Борис Колесніков зазначив, що зараз уряд вже впритул підійшов до вирішення проблеми ІТ в освіті. Так, на меті, за словами віце-прем’єр-міністра, у найближчі 12-18 місяців зробити доступ в мережі Інтернет до будь-якого підручника в електронній формі.

Борис Колесніков зауважив, що після виконання цієї програми планується запровадити лекції «наживо», коли в мережі Інтернет буде викладено лекції з предметів і учні зможуть використати цей матеріал.

У свою чергу генеральний директор корпорації «Майкрософт» Стів Баллмер зазначив, що корпорація зацікавлена у співпраці з представниками українського уряду щодо питань цифрового контенту та більш широких освітніх програм.

«Розроблена урядом програма є дуже важливою і у глобальних масштабах, якщо говорити про електронний контент. Ми забезпечимо всебічну підтримку зі сторони «Майкрософту» наших експертів не лише в Україні, а й в усьому світі», - наголосив Стів Баллмер.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.