Новости Экономика укрпоштазв'язокдоходи

З початку року "Укрпошта" збільшила свої доходи на 4%

base article image

 

За дев’ять місяців 2010 року обсяг доходів від послуг зв’язку склав 9,6 млрд. грн., що на 4% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомили у прес-службі Мінтрансу.

Варто зазначити, що темп росту доходів підприємств галузі, що входять до сфери управління Мінтрансзв’язку, вдвічі більший ніж у недержавного сектору зв’язку.

Зокрема, обсяг доходів УДППЗ «Укрпошта» становить 3,7 млрд. грн., з них понад 2,0 млрд. грн. - від послуг зв’язку, що на 11% більше ніж рік тому.  Доходи від послуг з надання доступу до мережі Інтернет  зросли порівняно з минулим роком в 1,3 рази і становлять 3,1 млрд. грн.  

Активно продовжується впровадження та розвиток нових послуг. Укладено Угоди про обмін згрупованими відправленнями «Консигнація» з поштовими службами Словацької Республіки, Фінляндії, Німеччини, Чехії, що дало збільшення доходів від надання цієї послуги на 17,4%. Також збільшилися доходи від послуги «Кур’єрська доставка» на 40,6%.

З початку року було спрямовано близько 338 млн. грн. капітальних інвестицій на розвиток мереж широкосмугового доступу до Інтернет, мобільного зв’язку третього покоління та інші напрямки. В результаті, кількість користувачів мережі Інтернет зросла більше ніж на 20% - до 1,09 млн., з них послуг широкосмугового доступу (ОГО!) – 1,05 млн. Кількість абонентів мобільного зв'язку з початку року збільшилась на 159,3 тис. і станом на вересень 2010 року становить 537,8 тис. абонентів. Також було встановлено понад 4,2 тис. номерів телефонів, з них половина - у сільській місцевості.

 Загалом державними підприємствами галузі за січень – вересень 2010 року було сплачено 40% від загального обсягу податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і до Пенсійного фонду на суму 2,6 млрд. грн., що на 6% перевищило планові показники цих платежів.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.