Новости Экономика луганскфоруминвестиции

У першому Міжнародному інвестиційному форуму в Луганську візьмуть участь понад 100 великих компаній

base article image

 

18-19 листопада в Луганську пройде I Міжнародний інвестиційний форум. 

 

Про це повідомив перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Едуард Лозовський на брифінгу, передав кореспондент ГолосUA.

 

За словами посадовця ОДА, на захід запрошено багато іноземних компаній. На сьогодні свою участь у форумі підтвердили близько 100 великих міжнародних компаній, ще 30 - перебувають у стадії розгляду пропозиції.

 

На форум прибудуть делегації Російської Федерації (Ханти-Мансійський край, Московська, Воронезька та Ростовська області), Болгарії, Білорусі. Інтерес проявили бізнесмени з США (штат Меріленд), Польщі, Саудівської Аравії, Нідерландів, Франції та Німеччини. Усього, за словами першого заступника губернатора, свій намір взяти участь у форумі підтвердили 12 країн світу.

 

Лозовський розповів, що іноземні інвестори вже отримали плани бізнес-проектів, які їм пропонують для розгляду вітчизняні підприємці. Це проекти в галузі видобутку та переробки корисних копалин, машинобудування, комунальної теплоенергетики, агропромислового розвитку та інші. «Представлені проекти стосуються не тільки видобутку сировини, але і її переробки. Це дозволить створити нові робочі місця в області, підвищити якість життя», - зазначив Едуард Лозовський.

 

Також будуть представлені проекти зі створення промислових парків на території області. За словами директора Регіонального агентства сприяння інвестиціям Юрія Бережного, який також прийняв участь в брифінгу, планується створити промислові майданчики на 7 територіях Луганщини.

 

На думку першого заступника голови облдержадміністрації, для розміщення іноземними інвесторами своїх виробництв на території області є всі умови: необхідна інфраструктура, кваліфікований персонал, добра університетська база для підготовки кадрів.

 

За словами Едуарда Лозовського, на інвестиційному форумі закордонним інвесторам буде представлено не менше 50 бізнес-проектів.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.