Новости Экономика налоги кодекс

Малий і середній бізнес влаштовує чинна податкова система

base article image

 

Малий і середній бізнес влаштовує чинна податкова система.

 

Таку думку висловив керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності Олександр Данилюк під час круглого столу, передав кореспондент ГолосUA.

 

«Насправді, сьогодні всіх влаштує збереження статус-кво. Усіх влаштує та система, яка була», – сказав він.

 

Він наголосив, що ухвалення розробленого Кабміном проекту Податкового кодексу не сприятиме покращенню податкової системи і закликав владу не вносити до неї змін.

 

«Те, що нинішня влада називає реформами, таким не є. Тоді, принаймні, не чіпайте ті ліберальні зрушення, які зроблено з 1998 року по 2010 рік. Ніяких надій на те, що вони зможуть зробити щось хороше, немає», – зазначив експерт.

 

Він вважає, що ухвалення нового Податкового кодексу призведе до обвалу української економіки остаточно в першому кварталі 2011 року.

 

Крім того, підкреслив Олександр Данилюк ухвалення Податкового кодексу в нинішніх умовах є незаконним, оскільки не має відбуватися менше ніж за півроку до початку нового бюджетного року.

 

На думку експерта, це суперечить і Бюджетному кодексу, і чинному податковому законодавству, а також і запропонованому новому Податковому кодексу.

 

О. Каретнікова

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.