Новости Экономика покупкитовари

Населення України почало уважніше ставитись до покупок — соцдосліження

base article image

 

Населення України почало уважніше ставитись до товарів при здійсненні покупок.

 

Про це розповів на прес-конференції у столиці партнер компанії “Делойт” Григорій Павлоцький, передав кореспондент ГолосUA.

 

“Український споживач стає все більш свідомим. У минулому році 51% покупців зазначили, що не будуть купувати товар, який був створений дитячею працею, а в цьому році — вже 60%. Так само збільшилася кількість тих, хто не бажає купувати продукцію, створення якої негативно вплинуло на оточуюче середовище”, - зазначив Г. Павлоцький.

 

Крім того, за його словами, 70% опитаних звертають увагу на інформацію, зазначену на упаковці. Це, зокрема, стосується дорослого і заможного населення.

 

Довідка ГолосUA. Дослідження проводиться в європейських країнах протягом 13 років. Цього року в опитуванні взяли участь 20,655 тис. представників 19 країн Західної і Східної Європи. Україна взяла участь в дослідженні втретє. Опитування проводилося протягом останніх тижнів вересня методом інтернет-анкетування. В дослідженні взяли участь понад 700 українців віком від 18 до 65 років, які проживають у різних містах України. Статистична похибка не перевищує 2,5%.

 

М. Мамаєва

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.