Новости Экономика львов властьэкономика

Влада Львівщини і Європейська Економічна Палата домовились про співпрацю

base article image

 

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Геннадій Дмитренко разом з керівниками профільних управлінь провів зустріч з представниками Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості в Україні.

 

Про це повідомили у прес-службі львівської міської ради, передав кореспондент ГолосUA.

 

В ході зустрічі домовилися про поглиблення співпраці в питанні залучення іноземних інвестицій до Львівської області.

 

Г. Дмитренко наголосив, що Львівська ОДА приділяє велику увагу розвитку сприятливого бізнес-клімату в області. За його словами, завдяки спільній співпраці влади і підприємців, на Львівщині успішно розвивається низка потужних підприємств, зокрема ЛАЗ, «Світоч», повністю відновили свою роботу Жидачівський целюлозно – паперовий комбінат, Радехівський цукровий завод.

 

Він також додав, що голова Львівської ОДА Василь Горбаль тримає на постійному контролі питання залучення інвестицій в область. «Ми зацікавлені у співпраці з Європейською Економічною палатою. Ми готові зустрічатися з потенційними інвесторами для обговорення спільних проектів, адже в перспективі, це і залучення додаткових коштів в область, і створення нових робочих місць. Впевнений, що така співпраця принесе користь Львівщині», - зазначив Г. Дмитренко.

 

Своєю чергою, віце-президент Європейської Економічної Палати Торгівлі, Комерції та Промисловості Рустам Агаєв наголосив, що основною ціллю співробітництва з ЛОДА, організація розглядає питання сприяння виходу українських підприємств на зовнішні ринки. За його словами, Європейська Економічна Палата має потенційних інвесторів, які готові зустрітися з керівництвом ЛОДА і в подальшому вкладати кошти у Львівську область.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.