Новости Экономика инфляцияукраинамвф

Міжнародному валютному фонду не подобається інфляція в Україні

base article image

 

Міжнародний валютний фонд вважає макроекономічну стабільність в Україні необхідною умовою для припливу інвестицій та економічного зростання.

Про це повідомив голова представництва МВФ в Україні Макс Альєр у ході Українського інвестиційного форуму.

"Для тих, хто займається інвестиціями, найфундаментальніша річ - це макроекономічна стабільність... Для того, щоб було зростання в економіці, також важлива макроекономічна стабільність", - сказав він.

Зі слів Альєра, для інвесторів, які розглядають можливість вкладання коштів у проекти в Україні, фактором, що насторожує, є інфляція в країні понад 10% на рік.

"Важко для інвесторів щось робити, коли інфляція перевищує 10% (на рік) і є прогнози, що вона зростатиме. Як тоді можна планувати інвестиції на 2-3-4 роки, якщо така волатильність ринку?" - сказав він.

Також голова представництва МВФ зазначив, що будь-яка нестабільність в економіці призводить до зниження прибутковості інвестиційних проектів і зниження економічної активності.

Нагадаємо, 3 листопада для зустрічей із владою в Україну прибула місія МВФ.

Після цього на зустрічі з прем'єр-міністром Миколою Азаровим голова місії Атанасіос Арванітіс вказав на формування позитивних тенденцій в економіці України.


 

За матеріалами: Українські новини


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.