Новости Экономика компаніїценызниження

Чотири українські компанії знизять свої ціни на молочні продукти та куряче м'ясо на вимогу АМКУ

base article image

 

Чотири українські компанії зобов'язалися знизити до економічно обґрунтованого рівня оптово-відпускні ціни на твердий сир, масло, молоко та куряче філе.


 

Про це вони офіційно повідомили, реагуючи на висунуті Антимонопольним комітетом вимоги.


 

Відповідно до інформації, товариство з обмеженою відповідальністю "Керуюча компанія "Терра Фуд" планує знизити оптово-відпускні ціни на твердий сир торгової марки (ТМ) "Тульчинка" у два етапи: на 10% та на 5%. За інформацією компанії, перший етап зниження повинен відбутися наступного тижня. Компанія також зобов'язалася знизити на 3% оптово-відпускні ціни на масло ТМ "Тульчинка".


 

Державне підприємство "Мілкіленд-Україна" поінформувало про зниження цін на твердий сир ТМ "Добряна" для роздрібної мережі на 10%. Крім того, підприємство зобов'язалося утриматися від економічно необґрунтованого підвищення цін на молоко, сметану, масло та твердий сир, а також сприяти укладенню прямих контрактів з підприємствами мереж роздрібної торгівлі.

Товариство з обмеженою відповідальністю "ЮНІМІЛК" повідомило, що прийняло рішення знизити ціни на найбільш споживану населенням молочну продукцію в середньому на 5%.

У свою чергу відкрите акціонерне товариство "Миронівський хлібопродукт" повідомило АМКУ, що "готове дотримуватися рекомендацій, що були надані Антимонопольним комітетом, і утриматися від підвищення оптово-відпускної ціни на м'ясо птиці охолоджене щонайменше до кінця 2010 року". Одночасно підприємство планує знизити оптово-відпускні ціни на куряче філе з 33 грн/кг до 32 грн/кг.

Як повідомлялося, антимонопольний комітет зобов'язав ДП "Мілкіленд-Україна", ТОВ "Керуюча компанія "Терра Фуд", ВАТ "Молочний Альянс", ТОВ "Юнімілк", ТОВ "Данон", ВАТ "Вімм-Білль-Данн Україна", Корпорації "Клуб Сиру", закрите акціонерне товариство "Галичина", ВАТ "Шосткинський міськмолкомбінат", ТОВ "ВО "Моліс" і ЗАТ "Лакталіс-Миколаїв" забезпечити в листопаді цього року поетапне зниження оптово-відпускних цін на молоко, сметану, вершкове масло, твердий сир. Крім того, комітет висунув офіційні вимоги до 10 найбільших виробників та постачальників охолодженого м'яса птиці привести оптово-відпускні ціни на продукцію до економічно обгрунтованого рівня та не допускати їх безпідставного підвищення.

За матеріалами: Укрінформ

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.