Новости Экономика молокоцены

Молочній продукції прогнозують подорожчання ще на 5%

base article image

 

Молочна продукція до кінця року може подорожчати ще на 5%.

 

Про це заявив голова ради директорів Союзу молочних підприємств України Вадим Чагаровський на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA

 

«Я прогнозую, що до кінця року можливе підвищення ціни тільки на продукцію з цілісного молока, і то на невеликий відсоток - до 5%. На решту молочних продуктів підвищення ціни не буде», - сказав він.

 

Він повідомив, що за останні два місяці в Україні істотно підвищилися ціни на молочну продукцію. Зростання відбулося, зокрема, через подорожчання молочної сировини, ціни на яку зросли в середньому, залежно від регіону, на 40-55%.

 

«Ціна в магазинах на молочну продукцію така ж, як в ЄС. Але у нас купівельна спроможність інша. Цими цінами ми вперлися в стелю купівельної здатності українців. Тому збільшення об'ємів виробництва і споживання за останні два місяці не відбулося. Крім того, по окремих видах продукції спостерігалося істотне зниження споживання, це стосується ринку твердих сирів і продукції з цілісного молока. Тому деякі виробники останні 10 днів знижують ціни на молочну продукцію, тому що дуже багато запасів молочної продукції у вигляді твердих сирів, вершкового масла у переробників», - пояснив експерт.

 

О. Каретнікова

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.