Новости Экономика контрабандаграница

Податківці та прикордонники Сумщини виявили кілька перевалочних пунктів для контрабандних товарів

base article image

 

Співробітники податкової міліції та Сумського прикордонного загону в рамках операції «Щит» під час перевірки оптових баз та складів, розташованих у прикордонній зоні на території Середино-Будського і Ямпільського районів області виявили «перевалочні пункти» для зберігання контрабандних товарів.

 

На одній із таких баз оперативники виявили 37 поліетиленових тюків з жіночими та чоловічими пальтами, спортивним одягом і взуттям, на іншій - понад 400 ящиків з газовими запальничками китайського виробництва.

 

У покинутих ангарах та гаражах, що раніше належали місцевому АТП, правоохоронці також виявили цілий парк автотранспортних засобів, що використовувались для контрабандного переміщення вантажів. Знайдена техніка перебувала «у повній бойовій готовності», була обладнана засобами радіозв’язку та мала характеристики підвищеної прохідності для експлуатації в умовах бездоріжжя, у лісовій та болотистій місцевостях, по яких проходить державний кордон з Російською Федерацією на півночі Сумщини.

 

Документів на автомобілі та товари не виявилось. За наявною інформацією вантаж чекав на відправку через державний кордон до сусідньої держави поза пунктами митного пропуску.

 

За наслідками перевірок з незаконного обігу вилучено 47 автомобілів марок «Урал», «ЗІЛ», «УАЗ» без державних знаків та заводських номерів, трактор типу К-700, 2 автомобілі марки «УАЗ» з державними номерами Російської Федерації, які, за даними Сумського прикордонного загону, востаннє в’їхали до України через пункти митного пропуску у 2006 році. За попередньою оцінкою загальна вартість вилученого становить 1,8 млн.грн.

 

Податковою міліцією проводяться подальші перевірочні заходи з метою встановлення власників товару та організаторів каналу нелегального переміщення вантажу.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.