Новости Экономика податковий кодекспрпротест

ПР прогнозує швидке прийняття Податкового кодексу незважаючи на протести підприємців

base article image

 

У Партії регіонів впевнені, що Податковий кодекс найближчим часом буде прийнятий. 

Про це заявив народний депутат від ПР Василь Хара в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.

"Ми бачимо, що бізнес сьогодні тисне, намагається будь-що зробити, аби Кодекс не був прийнятий, - зазначив він. "Але ми і так багато часу потратили на його не прийняття. Тому тут потрібне швидке, конструктивне рішення. Треба прийняти кодекс, бо на його базі треба робити бюджет на наступний рік. А часу і так не багато залишилося".

За словами політика, владу не лякає те, що під стіни парламенту може вийти близько 50 тисяч підприємців.

"Треба сідати за стіл переговорів, домовлятися врешті-решт. Бо мовою ультиматумів нічого не вирішиш. І Податковий кодекс буде розглянутий парламентом. І те рішення, яке буде потрібне в інтересах країни, воно буде прийняте. Бо іншого шляху немає. Країні треба рухатися далі", - додав він.

Нагадаємо, з огляду на запланований Верховною Радою на 16 листопада розгляд проекту Податкового кодексу в другому читанні до Києва з усіх областей України вже з ранку 15 листопада з'їжджаються незадоволені цим проектом. За прогнозами організаторів пікетів, перед парламентом збереться близько 50 тисяч підприємців.

Учасники акції протесту заявили, що їх вимоги на сьогодні змінилися. Якщо раніше вони сподівалися на можливість компромісу при ухваленні кодексу, то тепер розуміють, що влада всі пропозиції бізнесу відмітає.

Тому учасники протесту вимагають відкласти ухвалення цього варіанту Податкового кодексу до того часу, поки не буде розроблений новий його варіант, але вже за участю підприємців.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.