Новости Экономика гнадолгизарплата

З початку року підприємства погасили борг із зарплати більше, ніж на 1 млрд.грн., - ДПА

base article image

 

З початку 2010 року 7,2 тисячі  підприємств погасили  заборгованість із заробітної плати на суму 1088,9 мільйона гривень і перерахували  до бюджету 199,4 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб.

Про це повідомила прес-служба Державної податкової адміністрації.

За наслідками проведення працівниками державних податкових органів індивідуальної роз’яснювальної роботи з питань забезпечення своєчасності виплати заробітної плати, 9,6 тисячі підприємств погасили заборгованість із заробітної  плати на суму 1299,5 мільйона гривень. 

За результатами контрольно-перевірочної роботи погашено заборгованість із заробітної плати на суму майже 178 мільйона гривень.

Всього за рахунок проведення спільних дій органів державної податкової служби та  органів влади на місцях, індивідуальної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств – боржників та за наслідками контрольно-перевірочної роботи погашено  заборгованість із заробітної плати на загальну суму 2566,4 мільйона гривень.

Податковими органами України ініційовано питання розірвання контрактів з керівниками  259 підприємств державної та комунальної форм власності. До органів прокуратури спрямовано  матеріали та відомості  щодо 4,4 тисячі юридичних осіб, які мали  довготривалу  заборгованість із виплати заробітної плати на суму  827,7 мільйона гривень.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.