Новости Экономика пенсияправительство

Українців таки стимулюватимуть працювати довше, - Азаров

base article image

 

Уряд має намір розробити програму стимулів, яка заохочуватиме населення працювати довше віку, встановленого діючим законом.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час телефонної лінії у газеті “Факти”, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, тільки у такий спосіб можна буде зменшити навантаження на активну частину населення.

Ми зараз думаємо над тим, як зацікавити наших людей працювати довше, ніж це передбачено сьогодні нашим законодавством. Чому ми це робимо? Тому що в країні складається дуже несприятлива, перш за все, демографічна ситуація. Ось у нас 18 млн. активного населення і 14 млн. пенсіонерів. Через 5 років, за нашими розрахунками, кількість пенсіонерів та активних людей зрівняється і тоді кожна працююча людина утримуватиме не тільки дітей, а ще й пенсіонерів”, - пояснив він.

При цьому голова уряду наголосив, що такого співвідношення немає в багатьох країнах світу.

Це призведе до того, що ми не зможемо нормально забезпечувати своїх пенсіонерів, тому ми вже зараз повинні замислюватись над тим, яким чином ми зможемо зацікавити своїх людей працювати довше. Разом ми працюємо над тим, як збільшити тривалість життя і не тільки, підвищувати народжуваність, а й створити більш досконалу систему охорони здоров'я, профілактики, діагностики лікування, реабілітації тощо”, - зауважив він.

Тобто, за словами голови уряду, “ми хочемо, щоб наша економіка розвивалась, для цього потрібно все більше робочих рук”. 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.