Новости Экономика податковий кодексбют

З прийняттям Податкового кодексу “райдужних” перспектив для малого бізнесу в Україні очікувати не слід, - Терьохін

base article image

 

Після прийняття Податкового кодексу цього тижня український малий та середній бізнес перейдуть до системи автократії.

Про це в інтерв'ю ГолосUA заявив депутат від БЮТ, екс-міністр економіки Сергій Терьохін.

С. Терьохін не уточнив, чи справді, як прогнозують в політикумі, проект Податкового кодексу парламент прийме до кінця цього тижня. Проте висловив переконання, що такий проект приймати так швидко не потрібно, оскільки “ такі глобальні документи приймаються поступово”. Так, як розповів бютівець, в Росії нова версія Податкового кодексу приймалася півтора роки, в Казахстані - 4 роки Податковий кодекс тільки обговорювався в парламенті перед прийняттям.

“Головна ідея цього кодексу — це перейти від системи демократії країни, де люди самі для себе заробляють і є політично незалежними, до системи автократії. Щоби всі люди в Україні були найманими працівниками, залежали від своїх роботодавців. А роботодавці — від політичних рішень влади, яка існує. Тому райдужних, веселкових перспектив для малого бізнесу від Податкового кодексу я не бачу”, - запевнив Терьохін.

Нагадаємо, що сьогодні деякі депутати заявили, що проект Податкового кодексу приймуть до кінця цього тижня. Зокрема, Комітет митної та податкової політики спрогнозував для прийняття цього документа дату — 18 листопада.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.