Новости Экономика януковичправительствопек

В. Янукович доручив М. Азарову зайнятися попередженням аварій у сфері ЖКГ

base article image

 

Президент України Віктор Янукович доручив українському уряду та Раді міністрів АР Крим потурбуватися про забезпечення сталої роботи в осінньо-зимовий період підприємств ПЕК.

Про це йдеться в дорученні глави держави від 15 листопада, яке розміщене на офіційному сайті Президента.

Згідно з дорученням В. Януковича, влада має взяти на себе обов'язок забезпечити сталу роботу у “комунальній теплоенергетиці та об'єктах соціальної сфери, задоволенні потреб населення у наданні послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання”.

Для забезпечення сталої роботи в осінньо-зимовий період підприємств паливно-енергетичного комплексу, комунальної теплоенергетики та об'єктів соціальної сфери і задоволення потреб населення у наданні послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання Президент доручив українському прем'єру М. Азарову опрацювати питання щодо передбачення у проекті Державного бюджету України на 2011 рік коштів “для здійснення заходів із запобігання аваріям та техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві, в тому числі для ремонту і реконструкції теплових мереж та котелень”. При цьому, це доручення М. Азарову необхідно здійснити до 1 грудня поточного року.

Окрім того, глава держави у своєму дорученні вказав М. Азарову, Голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на необхідності вжити невідкладних заходів до погашення заборгованості за енергоносії та комунальні послуги, спожиті установами і організаціями, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів. Президент визначив при цьому термін — до кінця поточного року.

Також, згідно доручення В. Януковича, до 19 листопада мають бути створенні “гарячі лінії” з питань роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу та комунальної теплоенергетики, щоб забезпечити їх цілодобову роботу та невідкладне реагування на звернення громадян.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.