Новости Экономика львов монополіяпродукты

Львівський Антимонопольний комітет зобов’язав 5 торговельних мереж знизити ціни на продукти

base article image

 

 Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало 5 найкрупніших торговельних мереж забезпечити відповідне цінове реагування на зниження цін виробниками продуктів харчування, зокрема на м’ясо птиці охолоджене та на молочні продукти, які є соціально значущими продуктами харчування, зокрема на молоко, сметану, масло вершкове, а також сир твердий. 

 

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Вимоги висунуто до ТОВ ТВК “Львівхолод”, ЗАТ РК “Євротек”, ТзОВ ТМ “Барвінок”, СП ТзОВ “Київ-Захід”, торговельної мережі “Ромашка”.

 

Ці підприємства повинні сприяти укладенню прямих контрактів з виробниками молочних продуктів та м’яса птиці охолодженого з метою уникнення необґрунтованого росту цін за рахунок ланки посередників.

 

На виконання рекомендацій Антимонопольного комітету України виробники молочних продуктів вже почали роботу на зниження цін на свою продукцію.

 

Так, ТОВ «Керуюча компанія «Терра Фуд» (торгова марка «Тульчинка»), ТОВ «Данон» (торгові марки «Активіа», «Живинка», «Веселий Пастшок», «Актимель», «Растішка», Даніссімо»), ДП «Мілкіленд-Україна» (торгова марка «Добряна») повідомило, що планують провести поетапне зниження цін на зазначені продукти.

 

ВАТ «Миронівський хлібопродукт» зобов’язалось знизити оптово-відпускні ціни на куряче філе та готове утриматися від підвищення цін на м’ясо птиці охолоджене щонайменше до кінця 2010 року. А ТОВ «Юнімілк» (торгові марки «Простоквашино», «Літній день», «Біо-баланс», «Рушничок», «Гема») заявило про акційне зниження цін на свою продукцію.

 

«Виконуючи доручення Президента України щодо здійснення перевірок за дотриманням вимог конкурентного законодавства підприємствами, дії яких впливають на зростання цін на соціально важливі продукти харчування, Львівське відділення Антимонопольного комітету України провело дослідження ринку молочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів, яєць та борошна. З метою упередження негативної цінової ситуації на ринках продуктів харчування, наше відділення зобов’язало 5 найкрупніших торговельних мереж регіону забезпечити відповідне цінове реагування на зниження цін виробниками продуктів харчування, що дасть змогу запобігти порушенням законодавства про захист економічної конкуренції на відповідних ринках», – зазначив з цього приводу Голова відділення Ігор Коломієць.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.