Новости Экономика правительствопредприниматели

Кабінет міністрів подумає, як підтримати розвиток малого та середнього підприємництва

base article image

 

Кабінет міністрів України сьогодні розгляне проект "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні". Законопроект доповідатиме голова Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський.

Про це йдеться в порядку денному уряду.

Кабмін також розгляне проекти указів Президента про план заходів щодо виконання зобов'язань України, які випливають із її членства в Раді Європи та про стратегію державної кадрової політики на 2011-2020 роки.

Також планується розгляд угоди між Кабміном та урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хмельницької АЕС, доповідачем буде міністр палива та енергетики Юрій Бойко.

Про проект закону щодо передачі, примусового відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану доповість міністр юстиції Олександр Лавринович.

Деякі питання підготовки до реалізації проекту організації залізничного пасажирського сполучення м. Київ - міжнародний аеропорт "Бориспіль" обговорить міністр транспорту та зв'язку Костянтин Єфименко. Він же доповість про питання підписання угоди між Кабміном та урядом Грецької Республіки про повітряне сполучення.

Питання щодо оплати праці працівників бюджетної сфери порушить міністр праці та соціальної політики Василь Надрага .Законопроект "Про перерозподіл деяких бюджетних призначень, передбачених Міністерству економіки на 2010 рік" представить міністр економіки Василь Цушко.

Окрім того, буде розглянуто проект закону "Про затвердження переліку пунктів пропуску через державний кордон, через які здійснюється переміщення товарів військового призначення та ядерних матеріалів" - доповідатиме міністр фінансів Федір Ярошенко.

Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Василь Джарти підніме питання про основи розвитку Автономної Республіки Крим та особливості провадження інвестиційної діяльності на її території.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.