Новости Экономика азаровподатковий кодекс

Противникам Податкового кодексу доведеться змиритися з ним, - Азаров

base article image

 

Уряд поважає думку протестуючих громадян проти прийняття Податкового кодексу, однак виступає за те, що є в інтересах переважної більшості населення.

Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, Податковий кодекс зачіпає інтереси мільйонів українських громадян. “В ньому, як я казав неодноразово, є для одних - “плюси”, для інших — “мінуси”. У нас спільна демократична країна, тому вчора ті, хто бачив в Кодексі “мінуси”, вийшли на вулиці й заявили про свою незгоду. Уряд з повагою ставиться до всіх громадян, до всіх законних інтересів. Але наголошую, що рішення ми приймаємо в інтересах переважної більшості нашої суспільства”, - наголосив глава уряду.

При цьому він підкреслив, що багатьом підприємцям доведеться “перебудувати свою діяльність згідно з європейськими цивілізованими нормами”. “Але робиться це для того, щоб виграло все суспільство, щоб економіка, отримавши потужні стимули для прискореного розвитку, дала нам можливість вийти на принципово нову якість життя”, - зазначив М.Азаров.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.