Новости Экономика податковий кодексбют

З новим Податковим кодексом рівень життя в Україні стане дорожчим, — депутат

base article image

 

Із прийняттям урядового проекту Податкового кодексу, рівень життя в Україні стане дорожчим.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю журналісту ГолосUA повідомив голова підкомітету з питань відслідковування впливу законопроектів на показники бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, народний депутат від БЮТ Володимир Бондаренко.

«У величезної кількості українців, яких називають підприємцями, цей кодекс забирає майбутнє. Мова йде про те, що курс на поповнення Державного бюджету за рахунок малого та середнього підприємництва, абсолютно пагубний в умовах нашої економіки. Створення преференцій для великого бізнесу, який фінансує цей кодекс, створює можливості маніпулювати величезними сумами грошей між офшорними зонами та абсолютно ніяк не перекривати ці канали», - зазначив він.

За словами В. Бондаренка, постраждають від Податкового кодексу у першу чергу пересічні українці. «Для тих, хто користується послугами малого підприємництва, може статися так, що кожна послуга, якою вони користуються, кожен товар, стануть дорожчими, тому що треба чимось перекрити збільшення оподаткування. Тобто ситуація не найкраща для всіх: підприємці, щоб вижити, змушені будуть піднімати вимоги за свої послуги чи товари, а для тих, хто ними користується — подорожчає життя», - зазначив депутат.

Нагадаємо, напередодні у Верховній Раді розглядали поправки до проекту Податкового кодексу, запропонованого Кабінетом міністрів України. Під будівлею парламенту зібралася тисячна акція протесту проти прийняття законопроекту: туди прийшли підприємці та пересічні українці, котрі стверджували, що акція є добровільною та не має організаторів.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.