Новости Экономика податковий кодексянуковичбюджет

Якщо Янукович заветує Податковий кодекс, він поставить під загрозу формування Держбюджету-2011, - нардеп

base article image

 

Якщо Президент України Віктор Янукович накладе вето на урядовий проект Податкового кодексу, він поставить під загрозу формування Державного бюджету на 2011 рік.

Таку думку ексклюзивному інтерв'ю журналісту ГолосUA висловив голова підкомітету з питань відслідковування впливу законопроектів на показники бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, народний депутат від БЮТ-Батьківщина Володимир Бондаренко.

За його словами, існує кілька можливих варіантів розвитку подій. «Один із них — це фактично зняття деяких найгостріших проблем, хай навіть тимчасове. Зокрема, Єфремов (Олександр, голова фракції Партії регіонів у парламенті — ред.) заявляє про відстрочення певних позицій розділу 14, який стосується єдиних податків на другий квартал наступного року. З точки зору нормального фінансового та бухгалтерського аналізу, це просто неможливо», - сказав він, додавши, що влада може піти на подібні поступки.

«Або буде ухвалений Податковий кодекс, а потім вийде добрий дядя Янукович (Віктор, Президент України — ред.), заветує закон та поверне його на доопрацювання, але поставить під загрозу бюджетний процес наступного року», - наголосив В. Бондаренко.

Депутат також висловив здивування там фактом, що віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що Кабмін вимагає накладення вето на зазначений документ. Він переконаний, що це є нісенітницею у контексті того, що міністр фінансів Федір Ярошенко та прем'єр-міністр Микола Азаров «зубами чіпляються за кожну позицію».

«Якщо в нас, так звана, монолітна влада, то вона повинна виходити з документами, з якими згодні Кабінет міністрів, Президент, Податкова адміністрація, Міністерство фінансів і не грати ними. А депутати сьогодні, безумовно, є тільки кнопкодавами і як Чечетов (Михайло, перший заступник голови фракції ПР — ред.) руку підніме, так і голосують», - сказав В. Бондаренко.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.