Новости Экономика податковий кодексправительство

М.Азаров сподівається на 20 млрд.гривень інвестицій завдяки прийняттю Податкового кодексу

base article image

 

Ухвалення Податкового Кодексу дозволить у наступному році залучити в економіку понад 20 млрд. гривень внутрішніх інвестицій, хоча адаптація українського бізнесу до документу буде довгою та складною.

Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров журналістам, коментуючи положення Податкового кодексу, передав кореспондент ГолосUA.

“Податкова реформа дозволить використовувати в економіці в наступному році додатково більше 20 млрд гривень інвестиційних ресурсів для оновлення і модернізації вітчизняної економіки. На 2012 рік ми плануємо, що ця сума виросте до 100 млрд. гривень”, - запевнив голова уряду.

За словами М. Азарова, український бізнес має відчути інтерес до модернізації економіки. На переконання глави уряду, цей інтерес з'явиться тоді, коли перший раз буде надано право не заплатити податок, “а відправити його на розширення свого бізнесу на модернізацію”. “Тому перший, 2011 рік, - перехідний, а 2012 — ми розраховуємо, що значні обсяги ресурсів увійдуть в нашу економіку. А це робочі місця. 100 млрд гривень — великий приріст ВВП. Це поява сотень тисяч робочих місць при тому, пов'язаних не з місцем на ринку, а з інноваційними технологіями”, - зауважив він.

На думу глави уряду, як тільки іноземний бізнес побачить, що вітчизняні підприємці почали вкладати кошти також замисляться над тим, що в українську економіку вигідно інвестувати кошти. “Потрібен перехідний період. Податковий кодекс не можу відразу спрацювати і відразу дати віддачу. Буде складний період адаптації”, - сказав М. Азаров.

Нагадаємо, що лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що прийняття Податкового кодексу планується на вечір четверга, 18 листопада.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.