Новости Экономика податковий кодексторговляазаров

М.Азаров не хоче, щоб українці торгували на ринку китайськими та турецькими товарами

base article image

 

Уряд йде на непопулярні кроки шляхом прийняття Податкового кодексу задля забезпечення українців в майбутньому робочими місцями.

Про це сьогодні він заявив журналістам, коментуючи положення Податкового кодексу, передав кореспондент ГолосUA.

“Уряд робить послідовні кроки для залучення і зовнішніх і внутрішніх інвестицій. Головне завдання — це модернізація економіки. Або ми зробимо серйозні зусилля у модернізацію, або перед нашим населення постане перспектива торгувати на базарах турецькими і китайськими товарами, або працювати батраками на ринках інших країн. Якщо ми не створимо конкурентоспроможну економіку, не створимо нові конкурентно спроможні місця, які будуть виробляти конкурентну продукцію, то яка перед нашими дітьми перспектива? Ось чому уряд йде на непопулярні кроки, але ми стараємося мінімізувати ті ризики, які пов'язані із реалізацією наших програм”, - зазначив глава уряду.

Саме тому, як зазначив прем'єр, в Податковому кодексі передбачено поетапний перехід від 25% податку на прибуток — до 16%.

Нагадаємо, що лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що прийняття Податкового кодексу планується на вечір четверга, 18 листопада.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.