Новости Экономика черкасыинвестиции

Обсяг іноземних інвестицій в економіку Черкаської області зріс на 29,6 %

base article image

 

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку Черкаської області, на 1 жовтня становив 288,3 млн. доларів, що на 29,6 % більше обсягів інвестицій на початок 2010 року, та в розрахунку на одну особу становив 222,4 доларів. 

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у Головному управлінні статистики в Черкаській області.

Прямі інвестиції надійшли з 44 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 90,2 % загального обсягу іноземного капіталу, належать: Кіпр, Сполучене Королівство, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Франція та Російська Федерація.

Найбільші обсяги іноземного капіталу залучено у підприємства промисловості – 77,3 % від загального обсягу прямих інвестицій в області. У підприємства, що здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг та надання послуг підприємцям спрямовано 9% прямих іноземних інвестицій, у сільськогосподарські підприємства – 7,4 %, у підприємства торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів і предметів особистого вжитку – 2,6%, у підприємства транспорту та зв’язку – 1,9%, у підприємства будівництва – 1,5%. Серед міст і районів області суттєва частка прямих іноземних інвестицій зосереджена на підприємствах м. Черкаси (77 % усіх інвестицій області), Черкаського (6,2%) та Золотоніського, Маньківського, Жашківського, Звенигородського районів (2–3 %).

В. Середа

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.