Новости Экономика черкасыэкономика

На Черкащині спостерігається стабілізація економічної ситуації

base article image

 

На Черкащині спостерігається стабілізація економічної ситуації. 

Про це під час засідання першої сесії обласної ради VI скликання розповів голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, передав кореспондент ГолосUA.

За словами С. Тулуба, у регіоні спостерігається стабілізація економічної ситуації.

«За показниками промислового та сільськогосподарського виробництва, обсягами кредитування економіки і заощаджень населення на банківських рахунках, ми вже виходимо на докризовий, 2007 року, рівень», - зазначив голова ОДА.

За його словами, Черкащина входить до десятки найбільших промислових виробників у державі, а обсяг реалізованої промислової продукції сягає понад 18 млрд. гривень. До позитивних зрушень керівник області зарахував і утримання лідерських позицій у державі за показниками розвитку агропромислового комплексу.

Одним із найбільших досягнень і результатом ефективної роботи фахівців різних галузей, Сергій Тулуб вважає збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Крім того ряд реалізованих програм та заходів дозволили збільшити фінансування соціальної сфери та зменшити заборгованість із виплати заробітної плати.

Окрему увагу голова обласної державної адміністрації зосередив на подальших планах роботи і реалізації поставлених завдань. Так, на його думку, єдиний можливий шлях відродження економіки регіону: перехід від екстенсивного до інтенсивного формату розвитку, як шлях до впровадження інноваційно-інвестиційних технологій.

С. Тулуб також ознайомив депутатів обласної ради з планами будівництва свинокомплексів у Монастирищенському та Христинівському районах на 600 тисяч голів.

Крім того, керівник області запевнив, що обласний бюджетний ресурс буде сконцентровано на соціально важливих програмах забезпечення житлом медиків та освітян, освітлення сільських вулиць, ремонт комунальних доріг, облаштування спортивних майданчиків.

В. Середа

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.