Новости Экономика амкуцены

Через 10 днів АМКУ перевірить ціни на м'ясо-молочні вироби у супермаркетах

base article image

 

Через 10 днів Антимонопольний комітет України (АМКУ) перевірить виконання рекомендацій по зниженню ціни на м'ясо-молочні вироби у супермаркетах.

 

Про це розповів в.о. голови Антимонопольного комітету України Юрій Кравченко, спілкуючись із журналістами після засідання АМКУ, передав кореспондент ГолосUA.

 

«Через 10 днів переважна більшість компаній повідомить нас про зниження цін і ми розпочнемо моніторинг ситуації. І у випадку, якщо ціни не будуть знижені, Антимонопольний комітет буде зобов'язаний порушити справу і провести розслідування щодо факту невиконання рекомендацій», - зазначив Ю. Кравченко.

 

При цьому він зауважив, що в супермаркетах є так звані перехідні залишки, тобто продукція, яка була закуплена за старими цінами. Тому зниження вартості таких товарів не може відбутися миттєво Так, зокрема твердий сир може зберігатися до місяця, проте ціна решти кисломолочних продуктів, за словами Ю. Кравченка, має знизитися вже протягом тижня.

 

Як вже повідомляв ГолосUA, Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов'язав найбільші супермаркети знизити ціни на м'ясо-молочну продукію. Пропозиції будуть передані таким супермаркетам як “Фуршет”, “Ашан”, “Мегамаркет”, “ АТБ-маркет”, “Еко”, “Метро” тощо.

 

М. Мамаєва

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.