Новости Экономика азаровправительство

Не можна звинувачувати уряд Азарова в усіх бідах – експерт

base article image

 

Кабінет Міністрів під керівництвом Миколи Азарова не можна звинувачувати у кризовій ситуації в Україні.

 

Таку думку висловив заступник директора інституту світової економіки та міжнародних відносин Валерій Новицький на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

 

Не цей уряд головний винуватець у тій ситуації, в якій опинилася Україна. Інші уряди були ще гірші, ніж цей. Водночас, підвищення пенсійного віку – це вимушений крок, на який змушена буде піти українська держава, в Україні ж не проводилася ніколи ефективна політика”, - сказав він.

 

За словами експерта, невміле керівництво держави призвело до того, що Україна нині вже не має свого, “колись найкращого у світі насіннєвого фонду, високих технологій, “Південмашу”, якого колись боявся увесь західний світ”. “Це ціна співробітництва з Міжнародним валютним фондом, ціна виконання вимоги до зведення бездефіцитного бюджету”, - сказав він.

 

Політолог наголосив, що Україна вже давно не рухається до покращення реального сектору економіки, а “спокійно дивиться як він деградує і підтримує формальні ознаки фінансової стабільності”. “Це шлях в нікуди, шлях, яким Україна йде всі 20 років. Безумовно, якщо ще кілька років Україна буде йти на цьому шляху, то ми можемо втратити державу”, - зазначив В. Новицький.

 

О. Проценко

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.