Новости Экономика львов дорога

До Євро-2012 збудують швидкісну дорогу Львів-Трускавець

base article image

 

Проект швидкісної дороги Львів-Трускавець реалізовуватиметься у наступному 2011 році в межах програми підготовки до чемпіонату.  «Фінансування, передбачене на спорудження цього об’єкту – питання бюджету наступного року», - заявив в коментарі Інформаційному центрі «Україна-2012» голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль.

За його словами, у 2011 році буде здійснена реконструкція автошляхів в межах транспортного сполучення Львова з містами додаткового розміщення – Трускавець, Моршин, Східниця та Дрогобич.

Губернатор підкреслив, що сьогодні Трускавець розвивається згідно стратегії, яка передбачена: це не тільки повноцінний розвиток курорту, а й місце для проведення масових спортивних заходів. Зокрема, наразі триває підготовка двох Льодових арен - у Львові та Трускавці з перспективою проведення в регіоні зимової Олімпіади-2022. Однією з необхідних умов  для подачі заявки є наявність 50% об’єктів інфраструктури, необхідної для проведення змагань. Виходячи з цього, ударними в підготовці проекту «Олімпійська надія - 2022» стануть наступні п’ять років на Львівщині, підкреслив губернатор.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.