Новости Экономика налоги кодексбизнес

Податковий кодекс не сприятиме тому, щоб Україна стала конкурентоспроможною країною — економіст

base article image

 

Влада не виписала бізнесу нормальних правил гри в новому Податковому кодексі.

 

Таку думку висловив економіст Віктор Лисицький в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.

 

«Я негативно ставлюся до Податкового кодексу, який прийняли, бо цей кодекс не сприятиме тому, щоб Україна стала конкурентоспроможною країною», - підкреслив він.

 

За словами експерта, цей документ ще більше заганяє підприємців «у глухий кут». «До того ж, влада не виписала для бізнесу нормальних правил гри, щоб він не йшов у тінь, не ховав свої доходи і справно платив податки. Влада чомусь не змогла дати бізнесу нормальних правил гри, а тепер вимагає від нього сплати непосильних податків», - зазначив він.

 

Експерт додав, що в кодексі немає вирішення головної проблеми: як підняти конкурентоспроможність української економіки. «А пресом на малий і середній бізнес цього питання не вирішиш», - підкреслив він.

 

Нагадаємо, парламент у четвер ухвалив проект Податкового кодексу в другому читанні та в цілому. За відповідне рішення проголосувало 269 народних обранців.

 

За прийняття кодексу проголосували 176 депутатів від Партії регіонів, 26 комуністів, 20 депутатів Блоку Литвина, 20 депутатів НУ-НС (в тому числі представники "Єдиного центру" Віктора Балоги) і 22 позафракційних депутати.

 

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.