Новости Экономика податковий кодекс

Податковий кодекс стимулюватиме економіку та виведе її з тіні, – Хомутинник

base article image

 

Прийнятий Податковий кодекс стимулюватиме економіку України та виведе її з тіні.

Про це заявив народний депутат, представник фракції Партії регіонів, голова парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник в ефірі телеканалу «Інтер».

«Головна філософія кодексу – це створити умови, у яких будь-який бізнес би розвивався, і встановити стимулюючі механізми шляхом зменшення податків. А також вивести у обіг значну частину «тіньових» коштів, що будуть залучені до бюджету», - сказав він.

За інформацією народного депутата, сьогодні 40% ВВП України знаходиться «у тіні». «За простими розрахунками, 30% від цього має потрапити по прямих та непрямих податках до бюджету, а це 270-300 мільярдів гривень, якщо все вийде. Сьогодні бюджет країни – 300 мільярдів, і «у тіні» ще знаходиться 300 мільярдів», - додав він. 

В. Хомутинник також повідомив, що Податковий кодекс перекрив можливість виведення роялті за кордон вітчизняними та іноземними компаніями. За його словами, після запровадження нових правил стимулюватиметься розвиток авіа- та суднобудування, енергетичної сфери, виробництва біопалива. 

Водночас він підкреслив, що перекрита можливість зловживань у спрощеній системі оподаткування. «Якщо би цих зловживань не було, то сьогодні, можливо, ніхто і не чіпав би ці питання», - підкреслив В. Хомутинник.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.