Новости Экономика россияработа

Росія запрошує до себе робітників з-за кордону

base article image

 

Росія встановила квоту на іноземних робітників на 2011 рік в обсязі 1 мільйон 746 тисяч чоловік.

Про це власному кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі російського уряду із посиланням на відповідне урядове розпорядження.

Найбільше економіка Росії потребує у працівниках для гірських, гірничо-капітальних, будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних підприємств. У ці сфери уряд готовий залучити 531514 іноземців. На другому місці знаходяться «некваліфіковані робітники, загальні для всіх галузей економіки» - 388615 осіб.

Також до квоти потрапили кваліфіковані працівники товарного сільськогосподарського виробництва, лісового, мисливського господарств, рибництва та рибальства (120 440 чоловік). Є й потреба в 109 590 керівників установ, організацій і підприємств та їх структурних підрозділів. Менше за все Росії потрібні продавці, натурники і демонстратори одягу (10928 чоловік).

Усього квоти на трудових мігрантів на 2011 рік у Росії зменшено на 11,7%

Як повідомляв ГолосUA, зараз, за даними Федеральної митної служби РФ, в Росії працюють 1,5 мільйона трудових мігрантів з України – це найвищий показник серед усіх іноземних громадян, які офіційно працевлаштовані в Росії.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.