Новости Экономика китайсамолет

Китай хоче купити 20 літаків Ан-148

base article image

 

Китай зацікавлений у придбанні 20-ти літаків російсько-українського виробництва Ан-148 попри появу власного регіонального літака ARJ21.

 

Про це за підсумками переговорів із китайськими авіаперевізниками заявив журналістам генеральний директор лізингової компанії «Ільюшин Фінанс» Олександр Рубцов, передав власний кореспондент ГолосUA у Москві.

 

Ан-148 зацікавилися і три китайські лізингові компанії, які можуть стати основними продавцями лайнера в регіоні. «Під час візиту до Росії прем’єра Держради Китайської Народної Республіки планується підписати угоду про співпрацю, мова в якому буде вестися про просування продукції російського авіапрому в Азіатський регіон. У нас є тверде переконання, що, незважаючи на запуск державної китайської програми ARJ21, лайнери Ан-148 і Ан-158 знайдуть у регіоні свого покупця», - повідомив Рубцов.

За його словами, китайці ретельно вивчають Ан-148 та його модифікацію Ан-158. «У російсько-українського літака є кілька переваг перед китайським літаком такого саме класу ARJ21. Перше з них - вагові параметри, оскільки він вже важить майже 50 тонн», - впевнений Рубцов.

 

Д. Кляхін

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.