Новости Экономика азаровналоги кодексевропа

Податковий кодекс України є найліберальнішим в Європі — Азаров

base article image

 

Податковий кодекс України є найбільш ліберальним в Європі.

 

Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров після відкриття українсько-бельгійський бізнес-форуму у Києві, передав кореспондент ГолосUA.


“Можна сміливо говорити, що це найліберальніший Податковий кодекс в Європі. Ми значно спростили неефективні податки, малоефективні податки, майже вдвічі скоротили загальну кількість податків, які діють в Україні”, - наголосив прем'єр-міністр.

 

Він також зазначив, що у новому Податковому кодексі були знижені ставки оподаткування по основним видам податків. Також за словами прем'єр-міністра, по податку на прибуток протягом 4 років ставка оподаткування буде знижуватися від 25% до 16% і це відбуватиметься щорічно. “По 2% ми будемо знижувати ставку оподаткування податку на прибуток”, - сказав М. Азаров.

 

Прем'єр-міністр зазначив, що знижена ставка податку на додану вартість — по 1% на рік. Голова уряду підкреслив, що у новому податковому законодавстві скасовано багато адміністративних процедур.

 

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада прийняла Податковий кодекс у цілому. “За” проголосували 269 депутатів, 29 — “проти”.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.