Новости Экономика бродьскийпредприниматели

Бродський написав, що на Майдані протестують контрабандисти

base article image

 

Проти нового Податкового кодексу на Майдані протестують контрабандисти.

Про це написав у своєму блозі голов Держкомітету з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський.

«Вчора відбулася зустріч Клюєва і Хомутинника із страйкуючими підприємцями. Ті порушили кілька питань. Вони фактично визнали, що майже всі торгують контрабандою на ринках, тому й не хочуть, щоб їх примушували брати накладну на товар. Адже за ними можна простежити його походження. Ще підприємці просили навести порядок на митниці, щоб з них не здирали гроші за кожний контейнер. Для Клюєва ця інформація була одкровенням. Думаю, тепер вона дійде до Президента і з новим Митним кодексом ми зможемо навести порядок на митниці», - пише М. Бродський.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович назвав протестуючих підприємців корупціонерами. Про це він завив в інтерв’ю британській «Financial Times» під час свого перебування в Брюсселі.

На Майдані з понеділка встановлені три великі намети й п’ять туристичних, у яких протестувальники ночували. Очікується, що у вівторок до організаторів акції повинні підійти представники виконавчої служби й ознайомити їх із рішенням Окружного адміністративного суду Києва про заборону проведення акцій у центрі міста.

За матеріалами: Український тиждень

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.