Новости Экономика дорогалуганскдонецк

Іспанські підприємці зацікавилися будівництвом дороги «Луганськ-Донецьк»

base article image

 

Підприємці з Іспанії і англійський інвестиційний фонд готові приєднатися до будівництва дороги, яка зв’яже обласні центри Сходу України.

Про це повідомив директор обласного КП „Регіональне агентство сприяння інвестиціям” Юрій Бережний сьогодні на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUА.

За його словами, принципова згода на те, щоб іспанці долучились до проекту, вже отримана, але доти, доки невідома загальна вартість будівництва об’єкту, говорити про конкретні об’єми фінансування зарано. 

Ми не маємо поки що кошторису. На цей момент ведуться проектні роботи”, - наголосив Ю. Бережний.

Крім того, іспанські інвестори запропонували взяти участь в облаштуванні логістичних і митних терміналів. Але, за словами посадовця, відсутність обладнаних доріг зводить нанівець всю користь від таких терміналів, тому що авто просто не зможуть до них дістатися. Тому вже в грудні, зазначив він, буде створено спільне підприємство, яке й буде займатися інфраструктурними проектами системно.

Обласна влада обголосила про те, що буде надавати будь-яку допомогу інвесторам. 

Варто нагадати, що під час свого візиту до Луганська ще в травні цього року Президент України Віктор Янукович наголосив на необхідності збудувати сучасну дорогу зі швидкісним рухом по 4-х смугах між Луганськом і Донецьком.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.