Новости Экономика львов проїзд

Проїзд в громадському транспорті Львова може зрости до 1,5 грн

base article image

 

Львівське комунальне підприємство «Львівелетротранс» розробляє новий тариф на проїзд у трамваях та тролейбусах – 1,5 грн.

Про це сьогодні, 23 листопада, на прес-конференції повідомив керівник ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа, - передав кореспондент ГолосUA.

«Хочемо ми цього чи ні, але все одно рано чи пізно вартість проїзду доведеться збільшувати. Ті тарифи, які зараз є, це не ті, які мають бути. З ЄБРР ми домовилися про двоетапне підвищення тарифу до 1,3 грн, а потім 1,5 грн», пояснив Карпа. Однак найоптимальніше, на його думку, буде одразу довести тариф до 1,5 грн.

Щоправда, він не відповів, коли слід очікувати підняття вартості проїзду. Наразі на підприємстві лише проводять свої розрахунки, які ще не подані до ЛМР. Як тільки це станеться, рішення має пройти повну процедуру – від громадських слухань до остаточного затвердження. Однак, не виключено, що це відбудеться вже наступного року.

Ремонти доріг та зупинка певних маршрутів електротранспорту, пояснює В. Карпа, теж наносить збитки підприємству. Водночас, заміна кондукторів на компостери у електротранспорті, не вплинула на фінансову складову підприємства. «Кількість пасажирів, що користуються громадським транспортом, залишилась незмінна», – каже В. Карпа.

Не відмовилися у ЛКП «Львівелектротрас» і від ідеї впровадження електронного квитка. Наразі вивчають досвіди і системи інших країн. Ця система, каже В. Карпа, добре відпрацьована в Ризі, але занадто дорога. Є простіші системи: корейські, польські, є й навіть наші вітчизняні. «Але це все має бути стратегія міста і впроваджуватися комплексно», – пояснює В. Карпа.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.