Новости Экономика вінничинаинвестиции

На Вінничині в радах запровадять спеціальну посаду із залучення інвестицій

base article image

 

Голова Вінницької обласної ради Сергій Татусяк ініціював створити при кожній сільській та селищній раді нову посаду із залучення інвестицій

Про це він повідомив під час зустрічі з новообраними місцевими самоврядцями, посилаючись на європейську практику, зокрема, Польщі, - передав кореспондент ГолосUA.

У Польщі кожна рада має кілька людей, які займаються позабюджетними інвестиціями, у вигляді написання грантів, участі у різних програмах тощо. Ми не повинні надіятися на бюджет – сільський, районний, обласний – у них видатки обмежені. Тому активізуйте роботу із залучення інвестицій. Беріть приклад з громад, які вже працюють з іноземними партнерами. Вони за кілька років співпраці змогли за європейські кошти відремонтували школи, клуби, отримати комп’ютерне обладнання, пожежні та медичні автомобілі,” – наголосив Вінниччини.

Також Сергій Татусяк додав, що нова посада не потребуватиме додаткових коштів, оскільки має запроваджуватися на громадських засадах. Обласна ж Рада зобов’язується навчити людей працювати по-новому, залучаючи їх до участі в європейських проектах розвитку.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.