Новости Экономика прикарпатьестроительствомвд

На Івано-Франківщині посадовці привласнили 4,5 млн. грн.

base article image

 

Посадовці приватного підприємства привласнили 4 млн. 547 тис. грн через незаконну схему залучення коштів на будівництво житла. 

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у секторі зв’язків з громадськістю Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області.

Згідно з інформацією, посадові особи приватного підприємства з метою створення умов для привласнення та розтрати чужих коштів випустили дисконтні облігації і продали їх людям, з якими одночасно укладалися попередні договори про обмін вказаних облігацій на квартири в житловому будинку.

Таким чином 17 родин з Івано-Франківщини, які інвестували «живі» гроші у будівництво житла, наразі залишилися ні з чим. Замість того, щоб облікувати отримані від інвесторів кошти і фінансувати будівництво багатоповерхового будинку, посадові особи фірми-забудовника витратили гроші на власний розсуд. 

Приватне підприємство “провернуло” аферу за допомогою фінансової компанії, яка “обґрунтувала” інвесторам необхідність укладення договорів купівлі-продажу іменних безпроцентних облігацій для будівництва і подальшого отримання квартир. 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.