Новости Экономика львов бюджетденьги возвращение

Податкова Львівщини повернула до бюджету понад 340 мільйонів гривень

base article image

 

Станом на 17.11.2010 року в рамках операції “Бюджет” підрозділами податкового контролю юридичних осіб органів ДПС Львівської області завершено перевірки 91 підприємства, за результатами яких донараховано 342,3 мільйонів гривень.

 

Про це повідомили у відділі взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПА у Львівській області, передав кореспондент ГолосUA.

 

Крім того, при проведенні перевірок даних підприємств зменшено рядок 26 по ПДВ “Залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду” на 13,8 млн. грн. та зменшено від’ємне значення об’єкту оподаткування податком на прибуток на 224,1 млн. грн.

 

Наразі тривають перевірки 20 підприємств, відібраних в рамках операції “Бюджет”.

 

В ході даних перевірок постійно узагальнюється інформація зустрічних перевірок та здійснюється додаткове доопрацювання ризикових операцій за період, що перевіряється. Спільно з підрозділами податкової міліції вживаються заходи щодо отримання комплексу доказів, які можуть бути підставою для встановлення факту нікчемності (удаваності) правочину по всьому ланцюгу схеми руху товару (документів, грошових потоків).

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.