Новости Экономика жкхстроительство

Хіврич: об'єднання Мінрегіонбуду та МінЖКГ призупинить реформи житлово-комунального господарства

base article image

 

Об'єднання Об'єднання Міністерства регіонального розвитку та будівництва та Міністерства житлово-комунального господарства призупинить реформи ЖКГ.

 

Про це повідомив міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич на прес-конференції журналістам, передав кореспондент ГолосUA.

 

За його словами, подібний досвід був у 2005 році. “Ми вже це проходили і вважаємо, що тоді ми втратили темпи реформування, керованість, роботу з місцевими органами влади. Тому якщо це знову повториться, ми втратимо ті темпи реформ, які взяли зараз”, - зазначив він.

 

Окрім цього, міністр зізнався, що йому шкода міністерської команди, яка постраждає при злитті двох відомств. “Ми створили потужну команду і, на жаль, розуміємо, що об'єднання приведе до скорочення деяких працівників”, - сказав він.

 

Разом із тим, міністр заявив, що наразі жодних конкретних розмов щодо можливого об'єднання міністерств немає. “Ніяких розмов з цього питання немає, немає сьогодні ще прийнятого рішення, немає структури. Це питання поки що опрацьовується”, - зазначив він.

 

Нагадаємо, уряд планує об'єднати Мінрегіонбуд та МінЖКГ.

 

А. Береза

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.