Новости Экономика луганскэкономика

Луганщина піднялась в загальноукраїнському комплексному рейтингу на 12 місце з 27-го

base article image

 

Економіка Луганській області відновлюється після дворічного спаду.

 

Про це на засіданні колегії облдержадміністрації заявив заступник голови Луганської облдержадміністрації Анатолій Репицький, передав кореспондент ГолосUA.

 

За його словами, які приводить прес-служба ОДА, про це свідчать підсумки 9-ти місяців роботи господарського комплексу регіону. За показниками загальноукраїнського комплексного рейтингу, Луганщина покращила свої показники і піднялася з останнього 27-го місця на 12-е. При цьому А. Репицький підкреслив, що щоквартальний рейтинг Кабінету Міністрів України є однією з найжорсткіших і неупереджених оцінок регіонів.

 

«Ці позитивні процеси обумовлені пожвавленням зовнішньоекономічної діяльності підприємств-виробників, вантажоперевезень, збільшенням доходів населення і активізацією споживчого ринку, деяким поліпшенням на ринку праці і прибутковості бюджетів територіальних громад», - заявив заступник губернатора.

 

При цьому А. Репицький зазначив, що невирішених проблем в економіці області залишається більше, ніж досягнень. Це стосується реального сектора економіки, залучення інвестицій, наповнюваності доходів держбюджету. Дуже низька рентабельність виробництва, що негативно позначається на фінансових результатах. Найбільш проблемним питанням залишаються борги області за енергоносії.

 

У ході засідання колегії було проаналізовано тенденції в цих сферах та обговорено шляхи покращення ситуації.

 

О. Соколова

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.