Новости Экономика лугансккопанки

Незважаючи на боротьбу з копанками, їх менше не стає, - інспектор

base article image

 

Незважаючи на постійну боротьбу з несанкціонованим видобутком вугілля у Луганській області, копанки раз у раз з’являються як гриби після дощу .

Цю заяву начальника Луганської державної гірничотехнічної інспекції з нагляду за охороною надр, геолого-маркшейдерськими роботами і переробкою корисних копалин Андрія Клочко оприлюднила прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду в Луганській області, передав кореспондент ГолосUA.

«Повинен сказати, що результат діяльності наших інспекторів, які здійснюють нагляд, полягає в тому, що частина самовільних розробок вугільних пластів ліквідована. Але вони знов і знов з’являються в інших місцях. І боротьба стає схожою на боротьбу з вітряними млинами», - зазначив Андрій Клочко.

За його словами, за останній час під час обстеження територій гірничих відводів діючих вугледобувних підприємств інспектори виявили чимало порушень. Наприклад, на території шахт, які входять до складу ДП «Донбасантрацит»: на шахтах ім.«Известий» і «Хрустальської» - виявлено по одному факту самовільного ведення гірських робіт, шахта «Краснокутська» - 3 факти розробки пласта відкритим способом.

При цьому на території шахти ім. «Известий» вже приведені в задовільний стан два місця, де була порушена ізоляція раніше ліквідованих усть. На шахті «Княгинінська» - виконані роботи по ліквідації раніше виявлених двох місць самовільного ведення гірських робіт. Тобто керівники підприємств, на території яких знайдено копанки, відреагували на приписи інспекторів.

Крім цього, виявлено факти незаконного видобутку корисних копалин на площах ДП «Антрацит» (шахта «Комсомольська» - 1 факт ведення гірських робіт), ВАТ «Краснодонвугілля» (на території гірських відводів блоку «Таловський» і шахти «Оріхівська» ведуться роботи несанкціонованого видобутку піску відкритим способом).

«У цій війні між принциповістю і брудними грошима повинна перемогти принциповість. Лише коли всі контролюючі органи та органи влади сформують таке принципове ставлення до проблеми появи копанок, довгоочікувана перемога стане можливою. Припиниться розкрадання ресурсів і перестануть гинути незахищені гірники, які наймаються до господарів-злочинцям і виконують всю чорну роботу », - підкреслив Андрій Клочко.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.