Новости Экономика податоквий кодекспрезидент

У Податковий кодекс не можна внести поправки, його необхідно лише ветувати, - Ковалевська

base article image

 

Внесення поправок та пропозицій у Податковий кодекс, ухвалений в парламенті, не змінить його корупційної суті. А тому єдиний вихід — це вето Президента.

Про це сказала голова комітету Верховної Ради з питань промислової регуляторної політики, депутат від БЮТ-Б Наталя Королевська на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

“У вимогах підприємців, які мітингують на Майдані чітко визначено, що вето - єдиний результат, якого вони прагнуть досягти”, - сказала вона.

Депутат пояснила, що з самого початку у проект Податковго кодексу закладена модель, яка веде до абсолютно іншої структури, ніж вимагають підприємці.

“Це модель збереження корупційної олігархічної структури та економіки, яка не надає нам жодної перспективи розвитку. І змінити цю модель лише самими поправками або внесеннями змін неможливо”,- зазначила вона.

При цьому політик наголосила, що правильно було б внести абсолютно іншу редакцію Податкового кодексу. “Ми не можемо далі вносити постійні поправки, переставляти коми, бо ми все це робили три місяці і підприємці подали більше, ніж 800 поправок, які досі у повному обсязі не враховані у Податковому кодексі. Я розумію, що переписувати заново і починати весь процес спочатку — це великий і трудоємний процес, але якщо ми не зробимо цього зараз, то просто дозволимо знищити малий та середній бізнес”, - зауважила політик.

О. Королевська вважає, що Президент ймовірно не ветуватиме Податковий кодекс. “Сумніваюся, що вето буде накладене. Скоріше за все, Президент підпише закон, внісши власні поправки”, - сказала вона.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.