Новости Экономика митингпредприниматели

Акції протесту підприємців проти Податкового кодексу безстрокові – Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу

base article image

 

Акції протесту підприємців проти Податкового кодексу є безстроковими.

Про це заявив голова інформаційного комітету Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України Анатолій Ковальов у ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.

Акція безстрокова, однозначно. Ми не відступимо ні у якому випадку. Якщо Президент не накладе вето, ми далі продовжимо піднімати людей. Якщо це буде потрібно, і судові позови організуємо”, - сказав він.

Тому, за словами А. Ковальова, єдиним подальшим планом підприємців залишається намагання домогтися ветування Президентом закону про Податковий кодекс. “Зробити “косметичний ремонт” окремих його положень є нереальним, бо запропоновані чотири тисячі поправок, й, образно кажучи, у кожному слові треба виправити вісім помилок”, - додав він.

Разом із цим А. Ковальов підкреслив, що урядова версія кодексу не вирішує економічних проблем України, проте знищує мале підприємництво. Додатковим аргументом проти його прийняття є те, що Податковий кодекс прийнятий у порушення Конституції, при його ухваленні порушена процедура, регуляторні закони. 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.