Новости Экономика януковичэкономикароссия

В.Янукович хоче синхронно з Росією оновлювати економіку країни

base article image

 

Президент України Віктор Янукович відзначив результативність співпраці в різних сферах економіки України та Російської Федерації.

Про це заявив Президент України Віктор Янукович у своєму вступному слові на четвертому засіданні українсько-російської державної комісії в Москві, передав кореспондент ГолосUA.

Український Президент зазначив про важливі рішення, як були зроблені в процесі кооперацій активізації співпраці в різних знакових сферах економіки. Зокрема, це стосується питання енергетики, атомно , судно- авіабудування, а також освоєння космосу.

"Ми домовилися про те, що йтимемо шляхом подальшого зближення наших економік. Таким чином, ми зробимо умови для синхронно модернізації наших економік", - наголосив Президент України.

Янукович сказав, що за 9 місяців цього року товарообіг між двома країнами досяг майже 30 млрд. дол, досягнувши при цьому в докризовий період.

"Природно, 2011 рік у нас має бути ще більш результативним. А для цього ми повинні пам'ятати про те, що активізація нашого діалогу, який розпочато в році, його рівень, не повинен знижуватися. Вони мають тільки збільшуватися", - сказав Президент України.

Нагадаємо, сьогодні, 26 листопада в Москві проходить українсько-російська міждержавна комісія (четверте засідання).

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.