Новости Экономика адмінреформаукраина

Адміністративна реформа в Україні не буде ефективною – науковець

base article image

 

Адміністративна реформа в Україні не буде ефективною.

Про це повідомив кандидат політологічних наук, директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Андрій Мішин під час міжнародної наукової конференції у Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Насправді ефективною адміністративна не буде тому, що реформа відбудеться за моделлю нового державного менеджменту. Якщо пам’ятаєте, це соціально-сервісна держава. Ця модель була у 80-х роках і до кінця ХХ століття, а її критика почалася у 90-х роках. Ця модель суперечить теорії громадянського суспільства та теорії демократії», - сказав він.

При цьому А. Мішин висловив думку, що у демократичному суспільстві дієвим буде створення механізму діалогу. «Найголовніше – це діалог. У будь-якому політичному рішенні беруть участь три гравця: влада, об’єднана група громадських інтересів та бізнес», - сказав науковець.

Довідка: Адміністративна реформа є складовою державної, економічної, соціальної реформи, які відбуваються в країні. Вона передбачає докорінні зміни в організації практичного виконання завдань держави і суспільства.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.