Новости Экономика таможенный союзроссияукраина

Україна найближчим часом точно не вступить до Митного союзу — політолог

base article image

 

У найближчому майбутньому Україна точно не вступить до Митного союзу, оскільки для цього їй доведеться вийти зі Світової організації торгівлі.

Таку думку висловив політолог-міжнародник Олексій Коломієць кореспонденту ГолосUA, коментуючи заяву Президента України Віктора Януковича щодо того, що Україна може вступити до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану, перебуваючи у Москві на зустрічі з Президентом РФ Дмитром Медведєвим.

Ці заяви носять оборонний характер, розуміючи, що це потрібно почути в Кремлі чи де вони там зустрічались. Я не бачу ні в коротко-, ні в середньостроковій перспективі жодних варіантів приєдання України до Митного союзу... Жодних передумов немає абсолютно”, - підкреслив політолог.

Він наголосив, що це неможливо тому, що “Україні необхідно буде вийти зі Світової організації торгівлі”.

Разом з тим, О. Коломієць зауважив, що під час зустрічі В. Януковича з Д. Медведєвим на українського Президента був “неймовірний тиск”, оскільки “для цього є багато чинників”.

Нагадаємо, що сьогодні під час зустрічі з президентом Російської Федерації у Москві Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна може найближчим часом вступити до Митного союзу, до складу якого входять Росія, Білорусь та Казахстан. Щоправда, за його словами, для цього Україні необхідно буде змінити Конституцію ,зазначивши, що ці зміни «можливі, і їх можна вирішити як в парламенті, так і, наприклад, на Всеукраїнському референдумі».

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.