Новости Экономика будівельникизарплатальвов

Будівельникам євростадіону у Львові обіцяють зарплату наступного тижня

base article image

 

Будівельникам «Комфортбуду», які працюють на будівництві стадіону до «Євро-2012» у Львові, виплатять заборговану за вересень-жовтень заробітну плату орієнтовно у вівторок наступного тижня.

Про це сьогодні, 26 листопада, у коментарі ГолосUA повідомив заступник голови Львівської ОДА з питань «Євро-2012» Володимир Губицький.

«Я мав сьогодні розмову з головою правління «Комфортбуду» Андрієм Гнатишаком та з директором з будівництва стадіону ФПГ «Альтком» Василем Огородником. За два місяці (вересень-жовтень), дійсно, є заборгованість із заробітної плати. Але це не є аж такий великий проміжок часу, враховуючи те, що зарплата виплачується за актами виконаних робіт. Роботи справді виконані. Була затримка в проплаті генпідрядником. Сьогодні в 10-ій год. ранку, за інформацією Василя Огородника, кошти у сумі 4,480 млн грн будівельникам перераховані. Враховуючи, що сьогодні п’ятниця, ще є субота та неділя, орієнтовно на вівторок «Комфортбуд» зможе ці кошти виплатити будівельникам», – повідомив Губицький.

Нагадаємо, генеральним підрядником будівництва стадіону є компанія «Альтком». На субпідряді працює низка інших фірм. Загальні будівельні роботи виконує фірма «Комфортбуд».

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.