Новости Экономика луганскшахтеры

Шахтарі достроково виконали план з видобутку вугілля

base article image

 

ДП «Свердловантрацит» (Луганська область) достроково, за 37 днів до закінчення календарного року, виконало річну програму з видобутку вугілля в обсязі 5 млн. 640 тис. тонн. 

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі Луганської ОДА.

За наданою інформацією, шахтарі відрапортували про те, що 24 листопада виконали план на 18 днів раніше, ніж у минулому році. При цьому річний план був значно більший, ніж торік. 

Як повідомляє Головне управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, додатково до плану видано на-гора 572 тис. тонн антрациту. Обсяг видобутку збільшився в порівнянні з відповідним періодом 2009 року на 458 тис. тонн. 

Середньодобовий видобуток з початку року склалв 17706 тонну, середнє навантаження на лаву, обладнану механізованим комплексом, досягло 1450 тонн. Забезпечена продуктивність праці робітника з видобутку вугілля 56,7 тонни на місяць. З початку поточного року пройдено 28,1 км розкривних та підготовчих гірських виробок. 

Всі 11 видобувних бригад забезпечують навантаження понад тисячу тонн на добу.

Нагадаємо, що раніше рапортували про дострокове виконання річної програми з видобутку вугілля трудові колективи шахт «Должанська-Капітальна», ім.Свердлова, «Центросоюз» і «Харківська». 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.