Новости Экономика молоконалоги

Податковий кодекс закриє молокопереробні заводи та знищить селянські господарства - експерт

base article image

 

Новий порядок виплат дотацій виробникам тваринницької продукції, що передбачено в проекті Податкового кодексу, призведе до скорочення прибутків виробників молочної продукції в наступному році на 2, 5 млрд гривень.

 

Таку думку озвучив президент Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Алекс Ліссітса на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

 

За його словами, під час розгляду питання підтримки молочної галузі в Міністерстві аграрної політики було вирішено, що з наступного року дотації будуть виплачуватися або один раз на рік, або два рази і кінці кожного півріччя.

 

За даними УКАБ, такий порядок виплат спричинить скорочення оборотних коштів у виробників молока, спричинить скорочення виробництва молока і масове закриття молокопереробних заводів.

 

“Якщо Президент (Віктор Янукович — ред.) не заветує цей Кодекс, це призведе до величезних втрат у молочному секторі. Не тільки до знищення особистих селянських господарств, величезних втрат великих сільськогосподарських виробників, але й споживачів продукції, починаючи вже з 2011 року”, - розповів експерт.

 

М. Мамаєва

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.