Новости Экономика податковий кодексну-нс

Наміри уряду ввести Податковий кодекс вже з 2011 року суперечать Бюджетному кодексу — Мартиненко

base article image

 

Наміри уряду ввести Податковий кодекс вже з 2011 року суперечать Бюджетному кодексу.

Про це заявив голова фракції «Наша Україна-Народна Самооборона» Микола Мартиненко виступаючи з трибуни Верховної Ради України, передав кореспондент ГолосUA.

Серед численних вад Податкового кодексу найгіршою депутат назвав потужну корупційну складову, яку несе в собі документ. Зокрема, те що більше посилюються повноваження контролюючих і правоохоронних органів та проігноровані норми про відповідальність чиновників за відмову від прийняття податкових декларацій, неповернення ПДВ тощо.

“У підсумку корупційний податок для підприємця виходить на порядок більшим, ніж навіть той, що передбачений кодексом. І без того поганий інвестиційний клімат в нашій країні буде холоднішим, ніж на Північному полюсі”, - зауважив М. Мартиненко.

На його переконання, “цей Податковий кодекс у нинішньому вигляді не має права на існування. Причому косметичний ремонт тут не допоможе. Має бути докорінно змінений сам фіскально-репресивний принцип, на якому зараз ґрунтується документ.”

М. Мартиненко наголосив, що деклароване урядом введення Податкового кодексу вже з наступного року суперечить не лише здоровому глузду, але й Бюджетному кодексу.

Лідер фракції «НУ-НС» закликав повернутися у чинне законодавче поле. “Уряд має терміново представити Верховній Раді Програму соціально-економічного розвитку країни і проект Держбюджету на 2011 рік на чинній законодавчій базі”.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.